Fellowship in Germany

 
For our Fellowship Program in Germany we are looking for committed 5 persons from Ukraine. We invite applications from representatives of Ukrainian local governments, public organizations and NGOs working on sustainable development, structural change, renewable energy and adaptation to climate change.

The Fellowship is carried out within the framework of the project "Shaping Structural Change in Ukraine in a Sustainable Way". The project is funded by the German Federal Foreign Office.
 
Для участі у нашій стипендіальній програмі в Німеччині ми шукаємо 5 зацікавлених осіб з України. До участі запрошуємо представників(-ць) українських органів місцевого самоврядування, громадських та неурядових організацій, які працюють у сфері сталого розвитку, структурних змін, відновлюваної енергетики та адаптації до зміни клімату.
Щоб податись на стажування, заповніть анкету до 30 вересня: https://forms.office.com/r/MgbcfLTEvW
Стажування відбувається в рамках проєкту«Формування структурних змін у вугільних регіонах України», що реалізується у співпраці із DRA e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
Більше інформації можна знайти тут
 
 

Zurück